Tusze Myślibórz

Tusze Myślibórz

19 lutego, 2019 Wyłączono przez Mikołaj Online

Wśród najnowszych innowacji wprowadzonych na targ przez markę Brother można nazwać nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej ostatecznymi postaciami są bardzo silne tempo dokumencie i relatywnie nieduże koszty eksploatacji.

Tusze Moryń

Producent postawił na zupełnie inne rozwiązania w obszarze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały uregulowane do zamieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania dopasowuje się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka jest cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX przedstawia się tym, że biała głowica została umieszczona przed głowicą CMYK, a drukowanie może działać się w samym przebiegu. Zmienia to znacznie tempo drukowania. Innym popularnym rozwiązaniem jest nowy system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym rozwiązaniem jest również cyrkulacja białego atramentu aktywna cały atmosfera w systemie czuwania. Układ podawania atramentu jest chroniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w roli cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach powodujących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w wymieszaniu z planem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy oczyszczania się stały w pełni zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje dużo pracy. Na obniżenie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie nowoczesnych tuszów. Oczywiście jak jakaś nowoczesna metoda, wygoda i technologia ma bezpośrednią cenę, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z inną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe kosmetyki do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę dającą się większą gęstością. Nowe kosmetyki do drukarki tekstylnej przedstawia się niższą ceną oraz większą gamą kolorów także są bardziej wytrzymałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpracę z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z serii panuje nieco wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale umieszczając na plac inne urządzenia. Brother utrzymuje się ale znacznie niską ceną wydruku oraz dużą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linie Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę