Siłownia Pełczyce

Siłownia Pełczyce

18 marca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Mięśnie klatki piersiowej to głównie wyznaczyć naszego zaangażowania w trening siłowy. Chyba stanowi jakąś z obecnych partii mięśniowych, które tak przygotowane dają nam wielu radości i dużo się prezentuje i niezwykle umieszcza się w oczy.

Siłownia Pełczyce

 

Ale że wcześniej lub później każdy trafi na opór – na ten składnik, gdy klata przestaje być. Podchodzi do stagnacji. Gdy jej uniknąć, jak przełamać tą frustrację i sprawić, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w współczesnym produkcie.

somatodrol

somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej jak i każde drugie nie lubią nudy, czy takich samych treningów, wykonywanych przez dłuższy okresu. A więc zasada to iść mięśnie na wszelkim treningu. Staraj się, by każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co zatem oznacza? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak toż. Większość z trenujących czyni ten błąd, że prawie zawsze zaczynają trening na ostatnią grę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Pełczyce

Odpuść na jakiś etap to zadanie, zapomnij o nim na chwila tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono znacznie pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one znacznie wypukłe, pełniejsze – a jednak o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jako jedno prowadzisz na górną partię, to inne niech będzie na dolną, inne na środkową. Poza tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Pełczyce

To i jest typowy błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują zadania na targ długim ciężarze zaniedbując technikę. Nie pamięta nic gorszego! Po pierwsze poprzez to mięśnie nie toczą się tak, jak powinny, i po drugie stanowi wysokie zagrożenie kontuzji. Zmieniaj także ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest produkowanie dalej tej jednej ilości powtórzeń, np., 8. Skoro tak sprawiasz to układ oraz mięśnie się szkolą i nawet kiedy na świtu są efekty, zatem w tyle dotrze do stagnacji. Tak, więc rób czasami po 5-6 powtórzeń, następnym razem po 10-12.

Siłownia Pełczyce

Należy jeszcze pamiętać o odpowiedniej suplementacji, bowiem w bezpiecznym elemencie suplementy które złóżmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na początek jako podstawa to białko, bcaa, izotonik, natomiast na moc królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jak więc trafiłeś na ścianę i mięśnie skończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny pomóc Ci dać dobre efekty. Podobne zalecenia można oczywiście wykorzystać na jakąkolwiek kolejną partię mięśni. Jeśli potem nie będziesz uważał pozytywnych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo weź z treningu z takim specjalistą. Nieraz zdanie na prowadzone zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą wyjątkowo pozytywne rezultaty. Temuż można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, i już jakość wykonywanych zadań samemu ocenić jest całkiem ciężko.

Można poprosić kolegę czy koleżankę żeby zobaczyli bądź ich oddaniem ćwiczenia przeprowadzane są prawidłowo, ale także dobrą praktyką, która tworzy rezultaty jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane ćwiczenia i zweryfikować błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania zadań też potrafi znacząco podnieść jakość, i kiedy wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Pełczyce

0 0 votes
Daj ocenę