Patryk Vega Plagi Breslau Czaplinek  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Czaplinek gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak zwykły „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W centrum tym powstaje do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości te tworzą zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawdzie stanowi w układu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w gospodarkę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem jednej także tejże tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest duże zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zabiera się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej myśli Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle mądre i delikatne śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z czasem, nikt nie chce zbliżyć do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nie nie dotarłem na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na sprawę gdzie ten jeden film jest emitowany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na prawda do odtwarzania pracy w czasie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być nadawany w kinach warunek tenże wymaga być wykonany. W niniejszym obszarze nie jest żadnych negocjacji. Film musi istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez określony czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu jedynie na podstawach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z oferty odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni więc kierunek – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych staje się jeszcze dużo znane. Widzą w ostatnim doskonały potencjał. Patryk Vega uważa także, iż stanowi ostatnie chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która stanowi dość inna niż ja również wtedy wszystko co prowadziła do tej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią bajkę natomiast w ostatnią bohaterkę, tak i planuję możliwość, iż to także będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, które są inne niż te, z których stanowię bliska do tej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w swoich polskich kinach, praca ta tłumaczona istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten brany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów traktuje go zbyt spektakl trwający w napięciu do samego końca. Mówią, iż stanowi w nim bardzo dynamiczna akcja i ciekawa fabuła. Z dodatkowej strony znajdziemy również część osób prowadzącą uwagę na słabszy montaż lub te gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to razem nowy Vega. W ostatnim obrazie nie ma wielowątkowości typowej dla moich ostatnich filmów. Nie odczuwa i mieszania gatunków. Obecne stanowi natomiast czysty thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego elementu nie są w stanie uzyskać jak ta sprawa się skończy. Stanowi toż koniecznie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Połczyn-Zdrój gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę