Opony używane Maszewo

Opony używane Maszewo

24 czerwca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Opony Michelin traktowane są za same z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Police

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie ekspertów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych opinii w efektu wielu testów i wartości. Do najkonkretniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo interesujące parametry niezależnie od pory roku,
– dużą wytrzymałość na wykorzystanie co stanowi kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Police

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić ponadto w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Idealnie dodają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to prezentuje się dużo korzystnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Police

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma porównywalną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Police

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie udaną jakość hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem korzystać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak atakującą od okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich dobre, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli chcemy mieć z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ wejdziemy w wymiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Police

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami również bardzo udanymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykonanie do jej struktury innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia i zaawansowanej techniki, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, który został opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają doskonałą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na zdrowe stronie jezdne na śniegu. Najistotniejszym punktem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Police

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę