Leasing Lędziny  zadzwoń  887332665

Leasing Lędziny zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Mikołaj Online

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Ogrodzieniec

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Po prostu, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej działalności gospodarczej , na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
możesz już odebrać nowy samochód. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której jeśli negocjował byś samodzielnie z pewnością byś nie uzyskał. Jeździsz nowym autem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to że nie masz obowiązku kupienia auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową istnieją alternatywne rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na auto używane, a instytucje takie, jak Leasing Ogrodzieniec oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z płynnością finansową, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Ogrodzieniec wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Ogrodzieniec

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę