Kiedy warto skorzystać z profesjonalnego punktu ksero? Podpowiadamy!

Kiedy warto skorzystać z profesjonalnego punktu ksero? Podpowiadamy!

7 lutego, 2021 0 przez Mikołaj Online

Wiele osób ma w domu urządzenia wielofunkcyjne, na których może coś wydrukować, skserować lub zeskanować. Istnieją takie sytuacje, w których warto udać się do punktu ksero. Kiedy skorzystać z usług profesjonalistów? Podpowiadamy!

Wybierz się do ksero, by skopiować notatki

Sesja to czas, kiedy studenci często korzystają z punktów ksero. Katowice to jedno z tych miast, w którym znajduje się kilka uniwersytetów i uczelni wyższych. Przełom stycznia oraz lutego to czas zaliczeń i egzaminów. Kluczowe w uzyskaniu jak najlepszych wyników są dobre notatki. Część studentów nie zawsze uczestniczy we wszystkich zajęciach, dlatego przed sesją zwykle kseruje zapisy z wykładów od swoich kolegów. Warto zadbać o to, by kopie były jak najlepszej jakości, w końcu będziesz się z nich uczył. Z tego powodu zdecyduj się na profesjonalne ksero. Takie miejsce dysponuje dużo lepszym sprzętem, co gwarantuje świetną jakość kopiowanych materiałów.

Wydruk pracy dyplomowej? Tylko w najlepszych punktach ksero

Chcesz wydrukować pracę inżynierską, licencjacką lub magisterską? Lepiej nie używaj do tego celu domowej drukarki. Zwykle urządzenia, które zakupowane są do użytku prywatnego, mają trochę niższe parametry niż te profesjonalne. Prace dyplomowe muszą wyglądać perfekcyjnie. Na wykresach czy zdjęciach nie mogą być widoczne piksele, a na zapisanych stronach nie może być niczego, co utrudnia ich odczytanie. Często pracownicy ksero pomagają zedytować pracę, według wymagań uczelni, jak np. w punkcie ksero Catom znajdującym się w Katowicach – oferowane jest tu także bindowanie prac.

Kseruj rachunki i gwarancje

Kupiłeś nowy sprzęt AGD lub elektroniczny? Zakupione przez ciebie towary posiadają gwarancję, która jest uwzględniana po pokazaniu paragonu? Zwykłe paragony z czasem blakną i trudno jest je później wykorzystać przy składaniu reklamacji. Z tego powodu warto skorzystać z usług ksero i je skopiować. W Katowicach wykonasz taką usługę od ręki i zapłacisz za nią kilka groszy. Ta niewielka inwestycja ułatwi ci dochodzenie swoich praw konsumenckich w przypadku awarii lub usterki.

Laminuj ważne dokumenty

Prowadzisz firmę? Doskonale wiesz, że w toaletach powinieneś powiesić instrukcję mycia rąk, a w różnych określonych miejscach zasady BHP? Takie dokumenty wydrukowane na zwykłych kartkach mają to do siebie, że łatwo ulegają zniszczeniu lub po prostu się gubią. Istnieje prosty sposób, żeby temu zapobiec. Wystarczy je zalaminować. Na szczęście nie musisz od razu inwestować w laminarkę oraz folie. Skorzystaj z usług ksero. W Katowicach bez problemu zalaminujesz wszystkie dokumenty, dzięki czemu masz gwarancję, że nie zniszczą się łatwo i zawsze będą estetycznie wyglądać.

0 0 votes
Daj ocenę